„Pomóżmy Bohaterom” – zbiórka publiczna dla kombatantów z Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych, Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość" oraz ich rodzin.

Zbiórka rozpocznie się 16 listopada 2015 (poniedziałek). Zachęcamy do udziału w naszej akcji na rzecz kombatantów, którzy znajdują się obecnie w trudnej sytuacji materialnej i zamieszkują tereny Lubelszczyzny i Podkarpacia.

 

Zbiórka będzie polegała na gromadzeniu produktów o długim terminie ważności oraz artykułów chemicznych. Lista produktów, które powinny znaleźć się w paczkach: kawa mielona lub ekspresowa, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, mąka, ryż, kasza, owoce i warzywa w puszkach, ciastka, czekolada, chemia gospodarcza i NAJWAŻNIEJSZE: KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI.

 

Można wesprzeć zbiórkę poprzez wpłaty na konto bankowe o numerze:
63 2030 0045 1110 0000 0257 1120.
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Pomóżmy Bohaterom”.


Miejsce zbiórki: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, al. Racławickie 14, Collegium Norwidianum 109 – siedziba Koła Historyków Studentów KUL (I piętro). Dary będą przyjmowane od 16 listopada 2015 r. w poniedziałki, środy i piątki od 16 do 19. W pokoju CN 109 (siedziba KNHS KUL). Istnieje możliwość doręczenia paczek w innych niż powyższe terminach po uprzednim uzgodnieniu mailowym – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizatorzy:
Fundacja im. Kazimierza Wielkiego
Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum
Koło Naukowe Historyków Studentów KUL
Studencka Międzyuczelniana Organizacja Kresowiaków KUL
Agencja Fotograficzna Terra

 

Partnerzy:
Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Lublin
Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Lublin
Zrzeszenie „Wolność i Niezawisłość” Obszar Wschodni
Fundacja Niepodległości
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Lublinie
Obóz Narodowo-Radykalny Brygada Lubelska

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://fkw.edu.pl/pomozmy-bohaterom-zbiorka-publiczna