Koncert symfoniczny Tadka oraz chóru i orkiestry Paasionart „Ku Twojej Pamięci Witoldzie Pilecki”

Kultura

Koncert „Ku Twojej Pamięci Witoldzie Pilecki” rapera Tadka w asyście chóru i krakowskiej orkiestry symfonicznej Passionart.
Wydarzenie odbędzie się w ramach trasy koncertowej „Burza 2014” oraz Łódzkiego Tygodnia Bohaterów Walki z Totalitaryzmem 19.05-25.05.2014 r.

Organizatorzy:
Porozumienie Środowisk Patriotycznych Regionu Łódzkiego
Data: 19.05 (poniedziałek).
Godzina: 19.00-21.00.
Miejsce: ul Żubardzka 2A, Łódź, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej.
Koszt biletu wynosi 18 zł w promocji z płytą Tadka.
Cena obejmuje wejściówkę oraz do wyboru jedną z dwóch patriotycznych płyt Tadka „Niewygodna Prawda”, lub „Niewygodna Prawda cz. II”. Dla osób, które są już posiadaczami wymienionych albumów zamiast płyty przewidziane mamy wpinki z symbolem Polski Walczącej. Kontakt w sprawie biletów: porozumienie.koncert@o2.pl

Koncert „Ku Twojej Pamięci Witoldzie Pilecki”, to gwarancja spędzenia poniedziałkowego wieczoru w patriotycznej, rodzinnej oraz podniosłej atmosferze. Symfoniczne koncerty Tadka są wydarzeniami, które w wielu miastach Polski przyciągają tłumy na widownię, zarówno tych najmłodszych jak i starszych. Za pomocą muzycznego przekazu w niebanalnej formie artysta opowiada „niewygodną prawdę” tyczącą się najnowszej historii naszej Ojczyzny oraz przypomina często wyklętych narodowych bohaterów takich jak rtm. Witold Pilecki, mjr. Zygmunt Szendzielarz „Łupaszko”, Danuta Sedzikówna „Inka” i wielu innych.

Podczas koncertu zagra dla Państwa także łódzki zespół blues-rockowy Kery Band, oczywiście w patriotycznym repertuarze.

Wydarzenia na Facebook’u